Makijaże

Którą usługę dziś wybierasz?

200,00 zł

W makijażu biznesowym skupiam się na ujednoliceniu kolorytu cery, konturowaniu i podkreśleniu Twojego naturalnego piękna. Makijaż oka jest neutralny matowo-satynowy, dokładnie tuszuję Twoje naturalne rzęsy, a kolor ust dopasowuję do Twojej urody, stroju i okazcji. Dodatkowo na koniec wizyty dostaniesz ode mnie giftbag z setem poprawkowym i maseczką pielęgnacyjną w płachcie.

250,00 zł

Makijaż, który uczyni z Ciebie gwiazdę wieczoru! Ta luksusowa usługa obejmuje pielęgnację twarzy, szyi, dekoltu i ramion. Makijaż oka w wieczorowym klimacie, aplikację rzęs, podkreślenie ust, rozświetlenie dekoltu, ramion oraz utrwalenie makijażu. Na koniec wizyty wręczę Ci giftbag z setem poprawkowym i maseczką pielęgnacyjną w płachcie.

600,00 zł

Pakiet dwóch makijaży dedykowany przyszłym Pannom Młodym.

Próbny makijaż ślubny jest obowiązkowy – nawet jeśli jesteś moją stałą Klientką. Zaufaj mi, to naprawdę istotna sprawa.
Najlepiej jeśli spotkamy się na około miesiąc przez Twoim ślubem. Makijaż próbny wykonuję najczęściej w dwóch odsłonach np. dwie wersje kolorystyczne makijażu oczu, proponuję różne kolory pomadek i aplikację rzęs. W końcu stateczna wersja makijażu musi być tą Twoją wymarzoną. Makijaż musi spełniać Twoje oczekiwania. Musi być piękny, trwały i wykonany sprawdzonymi kosmetykami aby uniknąć przygód związanych np. z alergią.

W dniu ślubu odtworzę makijaż próbny. Możemy wprowadzić drobne modyfikacje na Twoje życzenie. 

Oczywiście otrzymasz ode mnie giftbag z setem poprawkowym i maseczkę pielęgnacyjną w płachcie.

1750,00 – 2350,00 zł

Pakiet dojazdowy to usługa zapewniająca Ci komfort każdego dnia. I to na maksa!
Dedykuję go szczególnie Pannom Młodym i ich bliskim oraz kobietom, które w dniu imprezy wolą szykować się we własnym domu – bez stresu i biegania po mieście ; )

Umówimy się na konkretną godzinę, przyjadę z całym swoim dobytkiem i zmaluję piękne makijaże wszystkim chętnym : )

Oferuję dwa rozwiązania.

  1. Makijaż okazjonalny z dojazdem dla max. 5 osób.
    Cena stała to 1750 zł.
  2. Makijaż okazjonalny z dojazdem dla max. 5 osób + pakiet dla Panny Młodej (makijaż próbny wykonuję w moim salonie). 
    Cena stała to 2350 zł.

Wszystkie osoby korzystające z moich usług dostaną oczywiście giftbagi z setem poprawkowym i maseczką pielęgnacyjną w płachcie.

W cenę każdego pakietu został wliczony dojazd 45 km od Skierniewic. Przy większej odległości cenę za dojazd obliczam indywidualnie. Mogę dojechać wszędzie! : )

Specjalnie dla Ciebie zadbałam o wygodną formę zapisów.