Makijaż permanenty brwi

1000,00 zł

Jak przebiega usługa?

Na makijaż przyjdź w pomalowanych brwiach, żebym mogła poznać Twoje przyzwyczajenia i upodobania.

 

Krok 1. Geometria i wstępny rysunek brwi.
Ten etap trwa najdłużej, obie musimy być pewnie kształtu jaki zaakceptujesz.
Krok 2. Pigmentacja.
Kolor brwi dobieram indywidualnie, stosuję autorskie mieszanki dopasowane do Ciebie. W trakcie na brwi nakładam środki łagodzące ból, aby zabieg był dla Ciebie najbardziej jak to możliwe komfortowy.
Krok 3. Dopigmentowanie.

Do 2 miesięcy od pierwszego zabiegu spotykamy się na dopigmentowanie brwi. Zabieg polega na wzmocnieniu intensywności pigmentacji i dopracowaniu makijażu permanentnego brwi, być może w niektórych miejscach pigment się nie przyjmie. To spotkanie jest naprawdę bardzo ważne w drodze do Twoich idealnych brwi.

Krok 4. Odświeżenie makijażu permanentnego. 
Odświeżenie makijażu oferuję Ci w cenie 500 zł. To oferta tylko dla moich Klientek
(do 18 miesięcy od zabiegu!).

W prezencie do zabiegu permanetnego brwi dodaję voucher na stylizację brwi z laminacją i spa, którą można wykonać 1-1,5 miesiąca po dopigmentowaniu. Jest to  wisienka na torcie jeśli chodzi o całą usługę. Pigmentacja + stylizacja daje spektakularny efekt!

* Nie wykonuję odświeżenia, coverów nie swoich prac. Jeśli chciałabyś abym to ja wykonała Ci makijaż permanentny rozważ najpierw jego usunięcie laserem lub removerem.

**Makijaż permanentny jest zabiegiem inwazyjnym, do którego istnieje szereg przeciwskazań. Listę przeciwwskazań pobierzesz ponizej.

 

Specjalnie dla Ciebie zadbałam o wygodną formę zapisów.