20240314_mm-21

Lekcja makijażu biznesowego (dziennego)

700,00 zł
Jeśli chcesz by Twój codzienny makijaż wyglądał mega profesjonalnie, to jest to doskonała inwestycja w siebie! Lekcja ta przeznaczona jest dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania.

Lekcję zaczynamy od pogadanki przy pysznej kawie lub herbacie – Ty wybierasz. W ramach rozgrzewki wprowadzam Cię w temat analizy kolorystycznej (świetna sprawa!). Podczas naszej krótkiej rozmowy staram się jak najlepiej poznać Twoje potrzeby, oczekiwania i upodobania jeśli chodzi o Twój codzienny makijaż. Później przechodzimy do części praktycznej. Korzystasz z moich kosmetyków i pędzli. Pokazuję Ci, jak w prosty sposób wykonać makijaż dzienny, biznesowy krok po kroku. Uwzględniam Twój kształt twarzy, właściwości Twojej cery, uczę Cię jak modelować Twoje oko i Twoje usta. Nie udzielam Ci ogólnych wskazówek. Cała lekcja skupia się na TOBIE! Ja maluję jedną połowę Twojej twarzy, a Ty drugą. Na bieżąco omawiamy Twoje błędy i stosowaną technikę. Na koniec wspólnie przeglądamy Twoją kosmetyczkę, sporządzamy listę potrzebnych produktów.

Podczas tej lekcji dzielę się z Tobą całym swoim doświadczeniem, trickami makijażowymi oraz sprawdzonymi kosmetykami czy sposobami  np. na dobór podkładu.  Dodatkowo w prezencie ode mnie dostaniesz moją top of the top gąbkę do makijażu, żel do brwi oraz pudrową kredkę do brwi.

Dzięki mnie odkryjesz, że dobry makijaż nie musi zajmować Ci godzin spędzonych przed lusterkiem, a drogeryjne kosmetyki spokojnie sprostają Twoim oczekiwaniom. Nie wydasz milionów, a Twój makijaż będzie tak wyglądał!
20240314_mm-21

Lekcja makijażu brwi

300,00 zł
Jeśli w Twoim makijażu jedynie brwi sprawiają Ci kłopot, jest to idealna lekcja dla Ciebie!

 

Podczas tej lekcji na tapet bierzemy tylko brwi, Twoje brwi. Pokażę Ci jak w prosty sposób podkreślisz brwi za pomocą żelu i pudrowej kredki, które dodatkowo dostaniesz ode mnie w prezencie. Super, co? Dzięki temu, zmiany w makijażu wprowadzisz natychmiast, bo po lekcji u mnie będziesz miała nie tylko wiedzę, ale i potrzebne narzędzia!

Ps. Lekcje najlepiej poprzedzić stylizacją brwi, abym nadała im odpowiedni kształt i ujarzmiła niesforne włoski. Uwierz mi na słowo, że malowanie niewystylizowanych brwi jest…trudne.

Dzięki prawidłowo podkreślonym brwiom Twoja twarz nabierze wyrazistości. Brwi to życie!
voucher na makijaż skierniewice, makijaż w prezencie skierniewice, nauka makijażu skierniewice, bon podarunkowy skierniewice, prezent dla mamy, makijaż skierniewice, makijażystka skierniewice, lekcja makijażu skierniewice
Specjalnie dla Ciebie zadbałam o wygodną formę zapisów