Specjalnie dla Ciebie zadbałam o wygodną formę zapisów

Samodzielny Zapis On-line

Wejdź pod poniższy link, załóż konto i rezerwuj wizyty o każdej porze dnia i nocy, w dowolnym miejscu i momencie. System automatycznie wyśle Ci potwierdzenie rezerwacji a także przypomnienie o wizycie na 24 godziny przed. Zapisy możliwe są na 3 miesiące do przodu.

 

Jeśli jednak preferujesz inną formę zapisów, możesz też do mnie zadzwonić, napisać SMS, wysłać wiadomość na WhatsApp, Instagramie czy Facebooku. Do wyboru, do koloru!

Ps. Na makijaże ślubne,  pakiety wyjazdowe czy rezerwacje kilku godzin jednego dnia, można zapisać się z wyprzedzeniem większym niż 3-miesiące. 


Wykonuję też usługi w niedziele i święta, jeśli interesuje Cię właśnie taki termin skontaktuj się ze mną osobiście czy będę dostępna w danym terminie.

+48 792 509 239
Przed zapisem koniecznie sprawdź mój regulamin. Pamiętaj, że zapis na wizytę oznacza jego akceptację.

Regulamin:

1. Zapis na wizytę oznacza akceptację regulaminu.

2. Zapis na wizytę jest równoznaczny z tym, że Klient zapoznał się z Kartami Informacyjnymi wybranej usługi, zwracając szczególną uwagę na przeciwwskazania i przygotowanie do wizyty. Karty informacyjne znajdują się pod linkiem: https://marciamaluje.pl/pliki-do-pobrania

3. Zapisy odbywają się poprzez system rezerwacji https://marciamaluje.timego.pl/services lub drogą elektroniczną poprzez wysłanie wiadomość na firmowym Instagramie / Facebooku / WhatsAppie / SMS /  telefonicznie pod numerem telefonu 792509239.

4. W momencie zapisu pobieram bezzwrotny zadatek w wysokości 50% wartości wybranej usługi. Wyjątkiem jest odwołanie wizyty z mojej winy. W tej okoliczności zwracam wpłacony zadatek zgodnie z obowiązującym prawem.

5. Reszta kwoty płatna jest na miejscu, po wykonanej usłudze. Obsługuję płatności gotówkowe i bezgotówkowe (Przelew BLIK na numer telefonu oraz przelew tradycyjny). Na tą chwilę nie obsługuję płatności kartą / telefonem.

6. Spóźnienie na wizytę powyżej 30 minut może skutkować jej odwołaniem przeze mnie, ponieważ nie zdążę wykonać usługi – zadatek w tej sytuacji nie jest zwracany.

7. Nieodwołanie / niepojawienie się na umówionej wizycie bez poinformowania mnie o tym lub poinformowanie o odwołaniu wizyty w ostatniej chwili skutkuje wpisaniem na czarną listę – do osób z tej listy mam ograniczone zaufanie. Może się to przełożyć na odmówienie wykonania usługi w późniejszym terminie. 

 

Najpierw brwi, potem kawa!

... albo na odwrót.

Nasz kącik z pyszną kawą czeka na Ciebie ; )